VLK electronic

Historie
Informace

H I S T O R I E


Soukromou společnost Vlk electronic, zabývající se distribucí elektronických součástek a audiotechniky, založil Miloslav Vlk v době transformace ekonomiky na tržní hospodářství v roce 1990.

Po jeho smrti (zemřel tragicky 21. září 1998) byla 13.1.1999 zapsána do obchodního rejstříku firma Vlk electronic s.r.o., která byla založena na počest pana Miloslava Vlka.

Firma Vlk electronic s.r.o. není právním pokračovatelem firmy Vlk electronic - Šrajt Milan. Firma Vlk electronic s.r.o. však bude jednat v obchodním duchu firmy za života Miloslava Vlka, tj. poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby.

 

M I K R O E L E K T R O N I K A


Vlk electronic s.r.o. je autorizovaným zástupcem pro Českou republiku společnosti Kingbright.

Společnost Kingbright Electronic, specializující se na výrobu LED diod a LED displejů, byla založena v březnu roku 1980 a díky obětavému úsilí všech zaměstnanců během posledních let prudce expandovala. Hlavní ústředí firmy sídlí na Tchaj-wanu, firma vybudovala své pobočky v Německu, Hongkongu, ve Spojených státech amerických a na Malajsii, její dvě továrny jsou umístěny na Tchaj-wanu a v Číně. Společnost Kingbright je držitelem certifikátu jakosti ISO 9002, spolupracuje s takovými společnostmi jako je např. AT&T či Apple Computer. Firma Vlk electronic zastupuje společnost Kingbright od roku 1992.

 

A U D I O


Vlk electronic s.r.o. je výhradním zástupcem pro Českou republiku společnosti Oehlbach.

Německou společnost Oehlbach, která je výrobcem kabelů a konektorů pro hi-fi a audio car program, založil pan Manfred Oehlbach v Karlsruhe v roce 1975. V roce 1982 vstoupila společnost na celosvětový trh, dnes má své zastoupení ve více než 35 zemích na celém světě. V Německu prodává kabely a konektory firmy Oehlbach přes patnáct set dealerů. Základní filozofií této společnosti je nabízet každému tržnímu segmentu výrobky vysoké kvality za dobrou cenu. Společnost Oehlbach zastupuje firma Vlk electronic od roku 1994.Vlk electronic s.r.o. je výhradním zástupcem pro Českou republiku společnosti Oxygen Audio.

Francouzská značka Oxygen Audio se specializuje na výrobu komponentů pro ozvučení automobilu. Byla založena v roce 1996 a v současné době má v nábídce reproduktory, subwoofery, zesilovače, autorádia s DVD a kabeláž. Výrobky Oxygen Audio se vyznačují svou kvalitou a skvělým poměrem cena/výkon, což dokazují testy u nás i v zahraníčí. Společnost Oxygen Audio zastupuje firma Vlk electronic s.r.o. od roku 2003. 

V roce 2006 přibyla značka Neom jakožto dceřiná značka Oxygen Audia a zaměřuje se na cenově dostupější zboží o vysoké kvalitě.Vlk electronic s.r.o. je výhradním zástupcem pro Českou republiku společnosti PowerPal.

Od roku 2007 zastupujeme francouzskou značku PowerPal, která vyrábí bateriové mobilní nabíječky, cestovní adaptéry, USB nabíječky a založní baterie k GPS navigacím atd. Výrobky PowerPal jsou charakteritické svou kvalitou, originalitou a mimořádnou bezpečností. V USA, kde se tyto výrobky hlavně prodávají, jsou velmi populární a zákazníci jsou opravdu spokojeni.

 

Informace o firmě Kontaktujte nás Naši dealeři Napište nám


© Copyright 2000-2005 VLK electronic s.r.o.